Олексій Коваленко (akconua) wrote,
Олексій Коваленко
akconua

ДЕПАРТАМЕНТ БЛАГОУСТРОЮ ВИДІЛИВ КОШТИ НА УТРИМАННЯ ТВАРИН

Стосовно сум, що було виділено Департаментом благоустрою на потреби тварин та для КП "Притулок для тварин".
Дійсно, інформаційне затишшя спочатку, а згодом і останні публікації з цього питання викликали багато заяв та коментарів. На жаль обговорення знову вийшло з площини допомоги. Але ж давайте таки повернемося до тварин. Так як я безпосередньо приймаю участь в робочій групі і відвідую комісії Київради де розглядаються питання реформування КП, та фінансування допомоги тваринам, хочу поділитись з Вами інформацією.
Управління екології постійно веде роботу щодо виділення грошей на потреби тварин. Нажаль, процесс тривалий і пов`язаний з певними процедурами, але в даний час ми таки маємо його результати, як фінансові так і організаційні.
Для потреб тварин та притулку виділено:
- 18 тис грн на крупу;
- 31 тис грн на фарш;
- 25,5 тис грн на пальне (з них 12 тис на обслуговування єпізоотичних потреб, 13 тис на доставку їжі в притулок);
- 6 тис грн виділено на медикаменти.
Дійсно, як стверджує Dmitriy Belotserkovets було скорочено 34 штатних одиниці. Та в даний час КП функціонує. І це означає, що гроші на працівників заложені в план фінансування даного КП.
Також, було проведено ряд заходів та перемовин із двома великими ринками Києва, щодо виділення холодильників з метою збору їжі для тварин. Впродовж тижня ринки будуть накопичувати і зберігати цю їжу, а потім машина буде забирати її та доставляти в притулок для тварин (гроші на доставку - дивись вище). І це дає надію, що в разі чого у тварин буде резерв харчів.

Наприкінці, хочу зазначити, що за вирішенням цього питання я спостерігаю з самого початку безпосередньо і тому прошу, сприймати інформацію тільки як висвітлення конкретного результату, який дає надію на подальші позитивні зрушення. Також хочу зазначити, що волонтери безпосередньо і успішно допомагають КП у вирішенні цілої низки питань і я постійно чую слова подяки на їх адресу від представників Департаменту та управління.Більше фото: https://fotki.yandex.ru/users/advis/album/162444/
Обговорення на FB: http://goo.gl/Dofkfi
Tags: бородянка, департамент, київ, тварини, юлагоустрій
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments