Олексій Коваленко (akconua) wrote,
Олексій Коваленко
akconua

СПОРУДА-МАФ НА ВУЛ.АВТОЗАВОДСЬКА 68 МАЄ БУТИ ДЕМОНТОВАНА.

СПОРУДА-МАФ НА ВУЛ.АВТОЗАВОДСЬКА 68 МАЄ БУТИ ДЕМОНТОВАНА.
В інтернеті місяць тому з`явились фото споруди, що раптом "виросла" на вул.Автозаводська 68. Прикро, але на тих фото чітко не зрозуміло де саме. Вирішив з`ясувати де і що змінилось з того часу.
По-перше. Споруда стоїть біля Протитуберкульозного диспансеру #1 десь метрах в 100 від узбіччя дороги. Споруда має неабиякий вигляд. І за ознаками навколо - не використовується. На поодинокому клаптику паперу, що колишеться на вітру, вказана дата 01.02.15.
По-друге. Як мені вдалося з'ясувати, стосовно законності цієї споруди Руслан Андрійко направив депутатський запит в Оболонське РДА. Я зателефонував туди і з`ясувалось, що ця споруда визначена, як мала архітектурна форма і документів згідно припису на неї нема. У РДА зазначили, що власник їх запевнив про початок самостійного демонтажу споруди. Представниками РДА також направлено подання до Департаменту благоустрою, щодо демонтажу споруди.
З метою з`ясування цього питання я поїхав на місце і зробив фоторепортаж. Порівняйте попередні знімки з теперішніми і ви зрозумієте, що власник ввів в оману представників РДА, та депутата. Ніяких демонтажних робіт не почато.
По-третє. Руслан Андрійко також звернувся із запитом в Департамент міського благоустрою стосовно цієї споруди. Я також спілкувався з Дмитро Білоцерковцем з цього приводу. Споруда визначена як незаконна і підлягає демонтажу.
Отож, підсумовуючи. Оперативно. Дієво. Чітко. Дякуємо всім сторонам процесу. Та чекаємо на демонтаж. Якщо що - можемо допомогти.Быльше фото: https://fotki.yandex.ru/users/advis/album/162914/
Обговорення на FB:http://goo.gl/IfrzN2
Tags: автозаводська, демонтаж, київ, маф, церква
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments